''Don't tell me what I wanna hear''

Dont worry, dont cry, smoke ganja and fly.


zelenuha

злі духи

*сьогоднішня розмова про злих духів і екзорцизм надихнула*

я не вірю в злих духів. може колись зміниться думка, але зараз так. 
я гадаю, що це відмазка, вигадка, щоб зняти з себе відповідальність..от мовляв, я така чарівна й чиста, але прилетів звідкись злий дух і вселився в мене, а я була слабкою і беззахисною..і ото все погане натворив він, а не я..
"злий дух" завжди є в тобі, ти сам частково "злий дух"..в тому й суть, що ти щодня-щомиті вибираєш бути "злим" чи "добрим"...хоч і це поняття ілюзорне, вигадане людьми (то я про добре і погане)...коротше як і будь-яка моя думка ця зводиться до одного..то всьо бла-блаки..

ще є така фішка як екзорцизм - вигнання отих злих духів..ніколи того не бачила, але є купа розповідей як то ефектно відбувається (з криками і всяким таким).. не знаю як це науково пояснити..прочитала, що то навіювання..може й справді..зараз так багато розповідей про сам процес навіювання..і якщо я стаю психічно хворою, і вірю при цьому, що це демон вселився, то я вже маю навіяне уявлення, що я маю робити, коли той демон виганятиметься..

всьо..може мої думки хибні і я колись їх зміню. але зараз так...я за розум-логіку і цілковиту відповідальність за свої вчинки.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0

 сайт взаємодопомоги в Україні


Сайт для Вашого бізнесу

Календарь
Октябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


"...колєги чули, часто ти говориш же всі мужчини – чудаки."Интересы
гори, фести і творчі люди...хіппі
ОБОЗ.ua